Як я пробіг Nova Poshta Kyiv Half Marathon-2016

Громадська організація «Бігова України», яку більшість бігунів знають як Run Ukraine, вже встигла зарекомендувати себе, як організатор бігових заходів високого рівня, які щороку оновлюють рекорди за кількістю учасників. Саме Run Ukraine є організаторами Київського марафону Wizz Air City Kyiv Marathon, який в минулому році став для мене першим, і саме вони організовують навесні Київський міжнародний півмарафон Nova Poshta Kyiv Half Marathon, який я планую пробігти 17 квітня 2016 року.

Перед стартом півмарафону в 2015 році. Фото організаторів

Високий рівень організації і велика кількість учасників з різних країн позитивно впливають на розвиток бігових подій, на яких кожного року появляються все нові і нові фішечки. Так саме при реєстрації на ці події вам потрібно обирати орієнтовний час вашого фінішу, що дозволить на старті розмістити швидших і повільніших бігунів в різних частинах стартового коридору, аби масовий старт був комфортним для всіх. Run Ukraine вдалося поєднати біг і благодійність, і щороку вони збирають сотні тисяч гривень для благодійних цілей, а це також позитивний момент, який прийшов до нас з розвинених бігових країн. Під час бігового свята, команда не забуває і про найменших учасників, і організовую безкоштовні забіги для дітей різного віку. І ще одним позитивним моментом стала сертифікація траси півмарафону Асоціацією міжнародних марафонів (AIMS) в кінці 2015 року, а членство в AIMS це серйозний крок для міжнародного розвитку.

І, власне, кілька слів про кількість учасників. В 2016 році Нова Пошта Київ Півмарафон пройде в шостий раз, але, халепа, якщо ви захочете переглянути результати минулорічних забігів, або хоча б дізнатися про кількість учасників, то на офіційному сайті цього зробити не можна (або я не знайшов як). Звичайно, частково це можна списати на ре дизайни сайту, оновлення і таке інше, але можна було б зробити хоча б таку ж сторінку, як на Київському Марафоні, де зручно видно динаміку прогресу забігу. Це ж все історія, і її потрібно знати, цінувати і гордитися нею. Я вірю, що в майбутньому ці дані все ж з’являться на сайті, а поки будемо довіряти словам Дмитра Черніцького, який розказує, що в 2015 році свято зібрало 6,5 тисячі бігунів, і ще кілька десятків тисяч людей зібралися на Контрактовій площі, аби підтримати всіх учасників.

Велика кількість бігунів завжди заряджає енергією. Фото організаторів

Отож, 17 квітня 2016 року, Контрактова площа, 9:00 – це час та місце старту Шостого Міжнародного Київського півмарафону. Траса зовсім трохи пересікається з маршрутом осіннього Київського Марафону, але основна частина дистанції відрізняється. Так як в Києві я бігаю поки виключно на офіційних стартах, то буде дуже цікаво пробігтись на Трухановому острові. Саме цікавий маршрут і був однією з причин, які в сумі і переконали мене зареєструватися на півмарафон.

Схема маршруту півмарафону. Дані з офіційного сайту

Якщо і ви плануєте бігти в Києві, то раджу встигнути зареєструватися до 21-го лютого, саме до неділі будуть дійсні ціни першого етапу реєстрації – 350 грн (приблизно 12 євро). В березні реєстрація обійдеться в 450 грн, в квітні – 550.

В стартовий пакет включені стартовий номер з чіпом для фіксування результатів, брендований поліетиленовий наплічник, харчування-вода на трасі та фініші, спільні тренування Open run day, і медаль фінішера. Додатково можна замовити футболки чи гравірування медалі.

В 2015 році фінішери Київського півмарафону отримали такі медалі. Фото run-and-travel.com

Крім основної півмарафонської дистанції 21,0975км з контрольним часом 3 години, будуть також проводитись і забіги-супутники: ADIDAS BOOST KYIV RUN – 10 км, ADIDAS BOOST KYIV RUN – 5 км, естафета для 4 учасників – 3х5км+6,0975км, дитячі на 1000м, 500м, 100м, корпоративні естафети і забіги ролерів на 21,0975 і 5км. Як бачимо, вибір досить величезний, так що можна підібрати для себе забіг, навіть якщо півмарафон поки не плануєте бігти.

Де ще почитати про Київський півмарафон?

Для тих, хто хоче більше почитати про Нова Пошта Київський півмарафон-2015 від безпосередніх учасників минулорічного свята, раджу:

Run-and-travel.com Юлії Соколовської

NeedForRun.com Михайла Рушковського

Офіційне відео Київського півмарафону


Щодо мене, то я цей забіг планую як контрольно-тренувальний перед основним весняним забігом – Варшавським Марафоном, який заплановано на 24 квітня. Півмарафон відбудеться за тиждень до марафону, тому під час бігу постараюсь не піддатися на масову ейфорію, і не спокуситися попробувати встановити новий особистий рекорд, який після Новорічного Йолю тримається на позначці 1:26:24. Бігову компанію в подорожі до столиці мені складе Валерій Макарук, який над моєю пропозицією навіть не роздумував, а відразу зареєструвався. Приємно, коли зміни в річному біговому плані 2016 року носять позитивний характер. І так, цей забіг буде українським (хоч і не нове місто, але старт новий), бюджетний – 12 євро плюс зручна логістика, асфальт.

Офіційний сайт Nova Poshta Kyiv Half Marathon
tursep

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

7 коментарів

за хронологією
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Отличный обзор! Благодарю за упоминание :)
Значит, до встречи на старте! На какое время ориентируетесь?

2

Спасибо, рад видеть на сайте :) И да, в будущем все же создам страницу в Фейсбук, чтобы удобнее было.
А по времени в Киеве в планах ориентироваться на темп 4:30, а значит попробую финишировать где-то в районе 1:35. Посмотрим...

3
Евгений

Отлично, попробую опознать вас на старте :)
Когда будете получать мед. справку на полумарафон - было бы интересно почитать про ваш опыт. У меня получение справки на прошлогодний Киевский марафон - самое неприятное, что с ним связано.

4

Если что, стартовый у меня 686 :)
Что касается мед. справки, то ее буду делать еще в первой половине марта перед поездкой в Одессу. В регламентах некоторых забегов пишется, что при наличии оригинала можно сдавать копию справки, если она не старше 6 месяцев. Планирую проверить, так ли все на самом деле. Было бы здорово, если бы на все весенние старты хватило одной справки.
По самой процедуре, то, возможно, в провинции это немного проще. У нас ведь не так много таких бегунов без секций и тренеров, и даже врачи в спортивном отделении вспоминают, если во время осмотра начинаешь им рассказывать свои истории. Лично я к медосмотру стараюсь проходить более-менее ответственно и так получается, что в среднем раз в полгода. Конечно, такого нет, как где-то читал, что приходится проходить 15+ врачей, но кардиограмма, анализы, УЗИ сердца, осмотр именно спортивного терапевта - это самый минимум, который уже позволит составить картину о состоянии организма.

5
Евгений

801 :)

Да, копия + показать оригинал не старше 6 месяцев.
Кардиограмма, анализы, УЗИ сердца и консультация спортивного врача - это все не страшно и просто.
Хуже, когда врач говорит - "приносите вашу карточку и направление от участкового терапевта". А я не то что терапевта, я поликлинику нашу видел только издалека :)

6

Ого, уже 801! Всего за пару дней около двух сотен регистраций, здорово!
Ну да, если появляются такие экзотические требования, то "чуть" сложнее может все оказаться.

7

Організатори анонсували медалі, які отримають фінішери в 2016 році: