З наближенням літа і підвищенням температури повітря продовжуємо зміщувати бігові акценти з запилених асфальтованих доріг в бік цілющого гірського повітря. На перші вихідні літа я вже зареєструвався на Карпатія Трейл-2016, а от останні вихідні першого літнього місяця плануємо, як і два минулих роки, провести в іншому гірському масиві українських Карпат – Горганах. Найдикіший, найцікавіший і, напевно, найулюбленіший район в наших Карпатах, дослідження якого в рамках пригодницьких перегонів Gorgany Race (Горгани Рейс) дозволяє щоразу відкривати все нові і нові особливості регіону.

gr-2015-01

Можливо, хтось з них ще з минулого літа почав думати про нові Горгани Рейс. Фото організаторів

В 2016 році Горгани Рейс будуть проводитись 26-27 червня, що припадає на неділю-понеділок (не забуваємо про День Конституції). Місце старту-фінішу змагань поки невідому, але, зі слів організаторів, швидше за все це буде Буковель. Отак поступово з найдикіших районів перегони переходять у найбільш туристичні (вже навіть минулого року частина КП була розташована на відомих водоспадах). Хоча ми віримо в організаторів, і в те, що вони зможуть підготувати цікавий маршрут, особливо враховуючи, що це будуть ювілейні 10-ті перегони. А поки можна подивитись, якими були 9-ті Горгани Рейс.

Ще одним нововведенням 2016 року є нова дисципліна Півспринт. Організатори відповідально підійшли до розгляду питання про запуск нового класу і провели голосування щодо необхідності такої дистанції. Не знаю, чи публікувались результати голосування, але особисто я голосував проти, так як не до кінця розумію потребу в такому розпорошенні команд. За великим рахунком ніхто не забороняє учасникам Півспринту реєструватися на Спринт, і пройти лише частину дистанції. Якщо в такому контексті спробувати порівнювати Спринт і Трек, то тут ситуація різна – на Трек потрібно ще носити з собою спорядження для технічних етапів, що не всім подобається :). Але будемо дивитись на такі нововведення з оптимізмом, що це дійсно дасть змогу залучити до пригод більше нових учасників. Цього року потенційні учасники мають змогу обирати з 4-х дисциплін:

  • клас “ПІВСПРИНТ” за 12 годин 40 км з гаком
  • клас “СПРИНТ” за 24 години 60 км з гаком
  • клас “ТРЕК” за 30 годин 90 км з гаком
  • клас “ВЕЛО” за 30 годин близько 130 км (велосипедом) + 30 км (пішки)

Особливо прошу звернути на приписку «з гаком», інколи цей гак буде становити кілька десятків кілометрів :)

По оплаті також все досить гуманно – мінімальна вартість стартує з 220 грн (~7.5 євро по сьогоднішньому курсу), і це при тому, що всі учасники гарантовано отримають крутезні мультифинкціональні пов’язки (в народі більш відомі, як бафи), а вже тільки вони вартують в магазинах більше. Ну і шкарпетки, перша сотні учасників отримує зручні lasting (от тільки цього року шкарпетки розлетілись практично за два дні).

Ціна за участь в Горганах Рейс 2016 року

Наша команда 100Хід знову зареєструвалась в минулорічному складі, і знову це буде СПРИНТ. Хоча з назви дисципліни хтось буде робити висновки про швидкісне проходження дистанції, але для нас Горгани Рейс це в першу чергу туристичні, а вже потім перегони :) Але навіть в такими режимі в попередні роки наша команда потрапляла до десятки кращих. Якщо ви зацікавились перегонами і хочете реєструватись, то переходимо на офіційний сайт заходу. А про наші минулорічні пригоди можна почитати за наступними посиланнями:

Горгани Рейс-2015

Горгани Рейс-2014

tursep

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.